Turgut Kıran Denizcilik Yüksekokulu’nda geleneksel olarak düzenlenen 4. Kariyer g

Bookmark and Share

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Turgut Kıran Denizcilik Yüksekokulu’nda geleneksel olarak düzenlenen 4. Kariyer günleri çerçevesinde denizcilik şirketleri ağırlanmaya devam ediliyor31 Ekim 2014 Cuma günü başlayan 4. Kariyer Günleri 21 Kasım 2014 Cuma günü yapılan ikinci oturumla devam ediyor. Oturumun konukları Akmar Denizcilik oldu.

Oturuma AKMAR Denizcilik adına İnsan Kaynakları Müdürü Özge Ataman, Operasyon Müdürü Tarık Gürsoy ve Teknik Müdür Cavit Bilgin katıldılar. Dökmeci bir firma olduklarının altını çizerek konferansa başlayan yetkililer, şirketin kronolojisi hakkında kısa bilgi verdiler. Bünyesinde 7 adet gemi bulundurduklarını ve bu gemilerin 6’sının Malta, 1 tanesinin de Türk bayraklı olduğunu söylediler. Sunum kısmını kısa tutmayı seçen yetkililer, soru cevap kısmına hızlıca bir giriş yaparak, bu şekilde kariyer günlerinin daha verimli geçeceğini vurguladılar. Soru cevap bölümünde öğrencilerden gelen sorulara samimi bir şekilde yanıt verirken, öğrencilere denizcilik camiası adına da birkaç tavsiyede bulundular.

Oturum sonunda Turgut Kıran Denizcilik Yüksekokulu öğrencilerinin teşekkür plaketlerini kabul eden Sayın Özge ATAMAN ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdiler. Samimi ortamda geçen oturum toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
Tasarım: Ambiyans
Küçükbakkalköy Mh. Çiçek Sok. Aksoy Plaza No:4 34750 Ataşehir/ İstanbul/TÜRKİYE
Telefon : +90 (216) 576 2666 PBX - Fax : +90 (216) 572 7195 - Telex : 29386-29385